Zespół Dynamiki
Układu Słonecznego
i Planetologii
Dzień Planetoid
W poniedziałek — 3 lipca 2017 — Centrum Badań Kosmicznych

organizuje dla Warszawiaków odczyty i warsztaty

związane z Międzynarodowym Dniem Planetoid

30 czerwca został okrzyknięty Międzynarodowym Dniem Planetoid. Zdecydowaliśmy się ten dzień obchodzić w Centrum trzy dni później — w poniedziałek, 3 lipca. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na Siekierki na ulicę Bartycką 18A, dojazd autobusem 108 lub 167 (przystanek Figowa). Początek imprezy o godz. 10:30. Szczegółowy plan z godzinami poszczególnych odczytów i warsztatów podany jest poniżej.

UWAGA: Grupy (powyżej 6 osób) proszone są o wcześniejsze wypełnienie wniosku o udział w wybranych pogadankach/warsztatach wraz z formularzem zgłoszeniowym. oraz przesłanie go na adres: wizyty@cbk.waw.pl, gdyż dysponujemy ograniczoną liczbę miejsc na zajęciach warsztatowych. Ponieważ nie wiemy jakie będzie zainteresowanie naszymi zajęciami, radzimy również indywidualnie zgłaszać swe uczestnictwo w warsztatach, by zapewnić sobie w nich udział. Warsztaty są powiązane z pogadankami, czyli by wziąć udział w warsztatach wcześniej należy wysłuchać odpowiedniej pogadanki. Na zajęcia warsztatowe w pierwszej kolejności przyjmujemy zgłoszenia indywidualne i grupy do 6 osób.

Za to nasza sala wykładowa, gdzie odbędą się pogadanki, jest duża i pomieści najpewniej wszystkich gości!!W programie ,,Dnia Planetoid'' następujące pogadanki: Dla najmłodszych uczestników (powyżej 9 lat) przewidziane są dwa rodzaje warsztatów: Warsztaty są powiązane z pogadankami, czyli by wziąć udział w warsztatach wcześniej należy wysłuchać odpowiedniej pogadanki.


Zespół Dynamiki Układu Słonecznego i Planetologii , 2017.